Mõju hindamise baaskoolitus “Kuidas jätta oma tegevusega positiivne jälg?"

sábado 30 de setembro de 2023 11:00 15:30
Estónia

Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid mõju hindamise baaskoolitusele “Kuidas jätta oma tegevusega positiivne jälg?". Koolitus toimub laupäeval, 30. septembril, kell 11.00-15.30 Euroopa Liidu Maja konverentsiruumis (Rävala pst 4, Tallinn). 


Koolituse eesmärk  on anda baasteadmised sellest, mis on mõju ja kuidas seda mõõta ning teha praktilisi näiteid läbi. 


Koolitust viib läbi Jaan Aps, kes on aidanud mõõta ja suurendada inimeste heaollu panustavate organisatsioonide positiivset mõju juba üle 15 aasta. Ta veab eest ettevõtet Stories For Impact, mille klientide hulka on kuulunud paljud Eesti noorte-, haridus- ja sotsiaalvaldkonna organisatsioonid, sh iga-aastane koolitamine ja mentorlus ühiskondlike algatuste inkubaatoris NULA. Jaani tugevuste hulka kuulub mõju hindamise põhimõtete kohandamine-lihtsustamine väikese ja keskmise suurusega organisatsioonidele. Lisaks on Jaanil kogemustepagas organisatsioonide käivitamisest ning juhtimisest: Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku kaasasutamine ja eestvedamine 2012-2019, sh korduvalt auhinnatud noorteprogrammi Changemakers Academy käivitamine 2016.


Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/cJEFwBNeBL7N8YRH7 


Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks. 


Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks. Hüvitatakse vaid bussi- või rongipiletite kulu. 


Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees